12437700/BHP12086﹙Y﹚
12437700/BHP12086﹙Y﹚
FEATURES
Diodes:6-50 Avalanche
Diameter OD:120mm
With M8×22mm Battery Post(L)
With M8×34.5mm Battery Post(R)